Datu analītika

Valsts#196 ir par cilvēkiem, to identitāti un datiem. Tikai cilvēks var būt par pamatu izaugsmei un augstākiem sasniegumiem. Kustības mērķis ir palīdzēt ikvienam cilvēkam pilnveidot savu digitālo identitāti un atrast tās vērtību savā un novada labklājībā. Esam radījuši platformu, kurā apvienoties līdzīgi domājošiem, lai ne tikai mācītos no otra, bet lai radītu reāli pielietojamus instrumentus un zināšanas.

Datu analītika

pašvaldībā

Aicinām pašvaldību speciālistus

pieteikties 2 dienu bezmaksas mācību kursam. Apmācību dalībnieki iegūs zināšanas par datu analītikas pamatprincipiem, iespējām un nozīmi pašvaldības attīstībā.

Datu analītikas pilotprojekts

Šā gada sākumā, kustības „Valsts#196” ietvaros, Cēsu novada pašvaldība, datu tehnoloģijas uzņēmums SQUALIO un RTU uzsāka datu analītikas kursa apmācību. Bezmaksas datu analītikas mācībām Cēsīs, kurās pretendentiem bez iepriekšējām zināšanām bija iespējams iegūt datu analītiķa diplomu, pieteicās 135 pretendenti.

Valsts #196 ir platforma, kurā pievienoties ir aicināts ikviens, kurš vēlas pilnveidot savu digitālo identitāti un kļūt konkurētspējīgāks. Mēs nodrošinām instrumentus, zināšanas un līdzīgi domājošos, lai pārmaiņas varētu notikt jau tagad! 

© 2020valsts #196 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon