Par iniciatīvu

Digitālā identitāte kā pamats sabiedrības konkurētspējā un izaugsmē.

valsts #196 ir iniciatīva digitālās identitātes pilnvērtīgai apzināšanai un izaugsmei, lai veicinātu ikviena cilvēka, uzņēmējdarbības un Latvijas valsts konkurētspēju datu un inovāciju iespēju laikmetā.  Jauns identitātes modelis sniegtu Latvijai kā mazai ekonomikai pasaules plašuma horizontus, un, pilnībā apzinoties savu nacionālo piederību, spētu kļūt par pasaules pilsoni, gūstot vērtību no pasaules ekonomikas tendencēm.

valsts #196 apvieno pētniekus, valsts un pašvaldību pārstāvjus, uzņēmējus un viedokļu līderus ar mērķi izstrādātu reāli pielietojamus instrumentus, zināšanas un rīkus, lai pārmaiņas varētu notikt jau tagad.

valsts #196 iniciatīvā ir aicināts piedalīties ikviens, kas meklē iespējas sasniegt vairāk, attīstīt savas digitālās prasmes un zināšanas, lai veidotu savas dzīves labklājību. Pieraksties jaunumiem, lai saņemtu informāciju par aktuālajiem pasākumiem, pētījumiem un resursiem, ko vari izmantot savā labā!

Dibinātāji

Atbalstītāji

Valsts #196 ir platforma, kurā pievienoties ir aicināts ikviens, kurš vēlas pilnveidot savu digitālo identitāti un kļūt konkurētspējīgāks. Mēs nodrošinām instrumentus, zināšanas un līdzīgi domājošos, lai pārmaiņas varētu notikt jau tagad! 

© 2020valsts #196 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon