Search
  • Guna Kaņepe

Iegūsti vērtību no digitālajām tendencēm

Updated: Nov 27, 2019

Lai stiprinātu Cēsu novada iedzīvotāju digitālo identitāti – iespēju sevi pilnā mērā realizēt darba ikdienas procesā – digitālajā pasaulē, tika organizēta tikšanās ar vecāko produktivitātes risinājumu speciālistu Kristapu Sedolu, piedāvājot prasmju un rīku kopumu, iepazīstoties ar Microsoft Office 365 par pasaules digitālo iespēju, pirms tam noskaidrojot auditorijas tehnisko sagatavotības līmeni un vēlmju virzienu. Tā bija lieliska iespēja atrast piemērotākos tehnoloģiju rīkus savam ikdienas darba procesam, izanalizējot IT prasmju līmeni, kā arī katram dalībniekam novērtēt savas vajadzības – kādas zināšanas ir nepieciešamas efektīvākai darba pienākumu veikšanai, noskaidrojot, kurus no projektā pieejamajiem kursiem izvēlēties turpmākai zināšanu pilnveidei.


Seminārā "Attālinātā projektu vadība" dalībnieki atzina, ka darba grupām ir jāvelta laiks resursu meklēšanai, jāgaida, līdz citi cilvēki ar tām sazinās vai jācenšas apkopot informācija no atšķirīgas programmatūras vai ierīcēm, kā rezultātā projektu izpilde aizkavējas. Grupas dalībnieki steidzas, lai ievērotu termiņus, tāpēc viņiem ir gandrīz neiespējami strādāt radoši. Viens no lielākajiem laika tēriņiem darba grupām ir satura, rīku, kontaktpersonu un sarunu pavedienu meklēšana. Iztēlojieties, cik efektīvs būtu darbs, ja visiem būtu tūlītēja piekļuve nepieciešamajam — tieši pakalpojumā Office 365. Microsoft Teams izmanto efektīvas integrētas meklēšanas iespējas un iebūvētu piekļuvi SharePoint, OneNote un Planner, lai grupas dalībnieki varētu nekavējoties atrast meklēto. Tā kā katrs Microsoft Teams koplietotais dokuments tiek saglabāts mākonī, grupas dalībnieki var strādāt ar jaunāko versiju — bez meklēšanas.Produktivitātes speciālists Kristaps Sedols vislielāko pienesumu spēja sniegt, ikdienas darbā lietojot Office 365 epastu, kalendāru, kopīgo dokumentu glabātuvi un citus iekļautos rīkus. Par pamatu izmantojām Microsoft Teams — darbvieta, kuras pamatā ir tērzēšana, pakalpojumā Office 365, lai ikviens varētu iegūt visas grupas darba radošās priekšrocības un pasargāt savus darbiniekus no radošās krīzes. Šī ir grupu tērzēšanas programmatūra, ko var uzskatīt par darba WhatsApp - projektu un dokumentu pārvaldības funkcijām. Tiem, kuri to vēl neizmanto Microsoft Teams, Kristaps tikšanās reizē palīdzēja saprast, vai pāreja no esošajām tehnoloģijām uz Office 365 varētu palīdzēt.


Seminārā "Attālinātā projektu vadība" uzzinājām: ✅Kā turēties vajadzīgajos termiņos? (projektu un uzdevumu termiņi, piegādes termiņi) ✅Kā nodrošināt, ka katrs no grupas biedriem zina un pilda savus pienākumus? ✅Kā panākt, lai nenotiek darba dublēšanās? (vienam un tam pašam uzdevumam netērē laiku) ✅Kā radīt procesu, lai biežākās darbības nebūtu jāatkārto?


Sniedziet inovāciju brīvību, uzlabojot savstarpējo sadarbību!51 views0 comments
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon