Search
  • Guna Kaņepe

Jaunais mācību gads tehnoloģiju un datorikas zīmē

Latvijas vadošās universitātes – Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Universitāte – kopīgi īstenoja starpdisciplināru datorzinātņu programmu “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajām universitātēm – Bufalo Universitāti Ņujorkas štatā. Programmas īstenošanu, tajā skaitā arī studentu uzņemšanu, koordinēja Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola.

Programma ir piemērota ikvienam jaunietim, kas atbilst uzņemšanas kritērijiem un vēlas savu nākotni saistīt gan ar biznesa vadību, gan ar IT. Baltijas IT līderu programma sniedz iespēju iegūt starptautisku bakalaura līmeņa izglītību tepat Rīgā - 4 gadi pilna laika klātienes studijas, angļu valodā, kas norit darbdienās.


Pēc absolvēšanas students iegūst bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē, saņemot dubulto diplomu – RTU un LU. Studentam ir iespēja pēdējo gadu pavadīt ASV, mācīties Bufalo Universitātē Ņujorkas štatā (BU) un saņemt arī BU diplomu, kļūstot par līderi ar kritiskas un analītiskas domāšanas iemaņām, attīstītu prasmi, kā pieņemt lēmumus, vadīt komandu, analizēt situācijas un risināt problēmas, īstenot radošus tehnoloģiju projektus un praktiskus ikdienas darbus.


Uzzināt vairāk: https://www.bitl.lv/

25 views0 comments
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon