Search
  • Administrators

Kā var izmantot digitālos rīkus darba efektivitātes celšanai?


Vai esat aizdomājušies, cik lietderīgi jūs izmantojat tehnoloģiju rīkus darba efektivitātes celšanai un kādas tehnoloģijas vēl ir jāapgūst?


Kustības “Valsts#196” pamatmērķis ir palīdzēt ikvienam cilvēkam pilnveidot savu digitālo sapratni un atrast tās vērtību darba procesā – apmācībās, prasmēs un konsultācijās, tāpēc ikviens Cēsu novada pašvaldības darbinieks tika aicināts uz kustības “Valsts#196” organizēto pasākumu – “Kā var izmantot digitālos rīkus darba efektivitātes celšanai?”, kas notika 6. septembrī, plkst. 11:00 Pils ielā 4 (2.st.), Cēsīs.


Pasākuma ievadprogrammā projekta vadītāja Guna Kaņepe iepazīstināja ar kustību “Valsts#196”, turklāt radošā industrijas centra – koprades mājas “Skola6” vadītāja Dita Trapenciere izstāstīja par līdzdalību un savstarpējo sadarbību ar kustību. Datu un finanšu eksperts uzņēmumā “SQUALIO Group”, kustības “Valsts#196” pārstāvis Einārs Garoza informatīvi iepazīstināja ar pirmo datu laboratoriju Cēsīs, kas tiks atklāta drīzumā - moderna un dinamiska vieta cilvēkiem ar ambīcijām un drosmīgām idejām, piedāvājot inovatīvas darba vietas, kur vienuviet pulcēsies datu analītikas speciālisti, kas ar savām zināšanām apkalpos klientus, radot jaunas datu un mākslīgā intelekta inovācijas, kā arī sekos informācija par datu analītikas atvērtajiem datiem pašvaldībās – kā tie spēs uzlabot dzīvi nākotnē.


Nākamā tikšanās ar pašvaldības darbiniekiem tiks organizēta pilnvērtīgā projektu vadībā ar Microsoft Office 365 par pasaules digitālo iespēju, ar kuru iepazīstinās vecākais produktivitātes risinājumu speciālists Kristaps Sedols, piedāvājot prasmju, iespēju un rīku kopumu, lai stiprinātu Cēsu novada pašvaldības darbinieka digitālo identitāti – iespēju sevi pilnā mērā realizēt darba ikdienas procesā – digitālajā pasaulē, pirms tam noskaidrojot auditorijas tehnisko sagatavotības līmeni un vēlmju virzienu. Tā būs lieliska iespēja atrast piemērotākos tehnoloģiju rīkus savam darba ikdienas procesam, izanalizējot IT prasmju līmeni, kā arī katram darbiniekam novērtēt savas vajadzības – kādas zināšanas ir nepieciešamas efektīvākai darba pienākumu veikšanai, noskaidrojot, kurus no projektā pieejamajiem kursiem izvēlēties turpmākai zināšanu pilnveidei.


Būsim par digitālo identitāti, kas ļauj ikvienam no mums sasniegt vairāk un iegūt lielāku vērtību no pasaules digitālajām tendencēm: ikdienas darba procesus automatizēsim, papīra plūsmu – digitalizēsim!

82 views0 comments
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon