Search
  • Guna Kaņepe

Kļūsti par datu analītiķi!

Esi enerģisks, ātri mācies un vēlies veidot savu karjeru strauji mainīgā un inovatīvā industrijā? Tev ir interese par datiem un piemīt analītiska domāšana?


Šī ir Tava iespēja izmēģināt datu analītiķa karjeru!


Piesakies datu analītikas kursiem! Bez iepriekšējām zināšanām, trīs mēnešu laikā, Tev būs iespēja kļūt par pilntiesīgu datu analītikas speciālistu ar Rīgas Tehniskās universitātes tālākizglītības apliecību kabatā. Visi kursa absolventi, iespējams, varēs praktizēties un iegūt darba vietu tehnoloģiju uzņēmumā “Squalio” kā datu analītikas speciālists pirmajā datu laboratorijā Latvijā - Cēsīs, lieliskā komandā un darbā ar inovatīviem projektiem.

Kustības “Valsts#196” dibinātāji un dalībnieki, IT uzņēmums “Squalio”, Cēsu novada pašvaldība un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) organizē datu analītikas kursus. Tika izstrādāts 120 stundu garš datu analīzes kurss, kas palīdzēs ikvienam datu entuziastam apgūt pamata zināšanas datu analīzē un attēlošanā.


Dati šobrīd ir viens no vērtīgākajiem dzinējspēkiem ceļā uz biznesa izaugsmi un automatizāciju. Šodien ikvienā industrijā un profesijā datu analīzes prasmēm ir milzīga loma biznesa lēmumu pieņemšanā, inovāciju ieviešanā, procesu optimizācijā un darbam ar klientiem.

Datu analīzes apmācības būs noderīgas ikvienam interesentam! Tās iekļauj pamatzināšanas par datu struktūru, datu analīzes iespējām, datu vizualizāciju un efektīvu prezentāciju, datu pielietojumu gan dzīvē, gan darbā. Šis kurss būs lielisks sākums, lai kļūtu par datu analītiķi un turpinātu zināšanu izaugsmi šajā jomā.


Dalībnieki kursos apgūs praktiskās zināšanas un darbu ar mūsdienīgākajiem analītikas rīkiem.


Mācību programma ietver:

· Microsoft Excel prasmes

· Darbs ar datoru komandrindu

· MySQL datubāzes un datu noliktavas

· Pamatzināšanas programmēšanā

· Galvenie uzņēmējdarbības finanšu aspekti

· Datu apstrāde, vizualizācija un analīze ar Microsoft PowerBI


Apmācību kursa laikā:

· Izzināsiet datu lomu un pielietojumu ikdienas dzīvē, darbā un sabiedrībā, kur un kā rodas dati

· Iepazīsiet datu līmeņus un pamata matemātiskās koncepcijas

· Izmēģināsiet darbu ar dažādiem datu tipiem

· Iepazīsieties ar dažādiem datu analīzes un vizualizācijas rīkiem kā, piemēram, Excel, PowerBI u.c.

· Analizēsiet datu kopas un meklēsiet sakarības tajās

· Pielietosiet dažādas analītiskās metodes dažādos industriju un uzņēmumu scenārijos


Uzzināsiet, no kā sastāv un kā izskatās datu analītiķa ikdienas darba saturs un datu zināšanu izaugsmes iespējas, saņemot Rīgas Tehniskās universitātes tālākizglītības apliecību.


Uz tikšanos mācībās!

1,001 views0 comments
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon